Our Visual Crew ~ ★

Opis forum


#1 2007-11-18 11:30:03

Jin

Neko-sama

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2007-11-17
Posty: 20
Punktów :   

PETS!

Czyli temat o zwierzakach: zdjęcia pupili, historia waszej przyjaźni ludzko-zwierzecej, skąd go macie? czy to był przypadek, zamierzone kupno zwierzaka? Czy poprostu nasz czworonogi przyjaciel przyszedł do naszych drzwi?

W tym temacie znajdziecie wszystkie NASZE zwierzadka od mrówek po aligatory ;]

Ja niestety nie mam zwierząt, więc was gorąco zachęcam do pisania^^

Offline

 

#2 2007-11-18 19:49:04

*Yo*

Neko-ko ^^

Skąd: ~//TOKYO//~
Zarejestrowany: 2007-11-17
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: PETS!

http://www.hodowla.dla-psa.pl/wp-content/uploads/2007/08/bdzin2007163avc3.jpg

Moje maleństwo^^  <3
Pisałem w moim temacie co nieco o nim^^
No więc moje maleństwo posiadam od 3 lat (czyl icałkiem sporo) a dostałem go w prezencie^^ <tak tak^^:P> Moje malństwo lubi wodę (a ściślej mówiąc kąpiel z pianką^^) i nei ucieka gdy wołam go do łazienki^^
Śpi też ze mną w łóżku albo na kanapie w salonie (prowadzi nocne migracjeXD)  cóż jeszcze mogę powiedzieć...Nie jest ani trochę agresywny a raczej, chce wylizać wszystkic na śmierćXD moja mama nazywa go 'kucykiem Ponny' bo tak wyglądaXD <ma grzywę i puszysty ogon^^a jego łapki przypominają kopytkaXD)  kocham go nad życie, dlatego że jest moim jedynym współlokatorem jeśli chodzi o moje piętro (mama mieszka na dole) jest zawsze wierny i gotowy pocieszyć gdy jest mi źle ... kazdemu życzę takiego psa jakim jest mój skarb;*


DEAD YOSHITO XD -> http://img440.imageshack.us/img440/8357/wems3.gif

Offline

 

#3 2007-11-19 21:22:15

Jin

Neko-sama

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2007-11-17
Posty: 20
Punktów :   

Re: PETS!

Faktycznie, wygląda troszke jak kucyk ponny, ale jest śliczny <33 taki Visual <33333 Te, mój kolega miał podobnego pieska (no masz, konika chciałem napisać xD) i przefarbował mu włosy na różowo O_______o hehehe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.umarlidlaswiata.pun.pl www.digimon.pun.pl www.draglodz.pun.pl www.elita-ulicy.pun.pl www.realdragonballgame.pun.pl